Hallid

ESE pakutavad kerghallid on tõhusad ja majanduslikult elujõulised lahendused suurte lao- ja tööstuspindade tarvis. Hallid valmistatakse standardkomponentidest, mis tagab paindliku soorituse kliendi vajadusest lähtuvalt.
Tsingitud terasfermidel PVC-kattega hallil on võrreldes tavalise hoonega mitmeid eeliseid – pikad silded ja valgust läbilaskev katusematerjal loovad avarad võimalused igasuguseks majandustegevuseks – hall sobib hästi lihtsalt terminaliks kui ka keerukama tehnoloogiaga sisustatud rajatiseks. Soetusmaksumus on soodne, püstitamine kiire ja hoolduskulud madalad.
Kui vajadused muutuvad, saab halli hõlpsasti laiendada või teisaldada. PVC-hall on alati likviidne kaup, kuna seda saab demonteerida ja uuesti müüa.
Lihtsa PVC-kattega halli edasiarendusena pakume terasest profiilplekiga kaetud seinte ja PVC-kangast katusega Combi-halle. Niisugused hooned sobivad püstitamiseks ka avatud territooriumitele.
Kui vajate energiasäästlikku sooja ruumi, saab kerghalle soojustada. Soojustus vastab kõrgeimatele standarditele ning selle installatsioon on kiire.