Sisestage pildil olev kood

pvc

mm
mm
Märgi ava mõõdud millimeetrites
Meie kalkulaator esitab soovitusliku lamelli tüübi vastavalt ava kõrgusele. Üldjuhul valitakse ava kõrgusele sobiv lamell järgnevalt:
  • 2x200mm kuni H2500m
  • 3x300mm kuni H4500mm
  • 4x400mm kuni H6000mm või üle selle.
Enamkasutatavad lamellide tüübid on märgitud valikus rohelisega. Õhemate lamellide sobimatutel avade kõrgustel kasutamisel võivad need enese raskuse mõjul venida ja selle tõttu maapinnal lohisedes kasutuse efektiivsust pärssida. Ribbed – reljeefne lamell (kasutatakse eriti intensiivse kasutussagedusega kohtades). Polar – külmakindel, säilitab elastsuse ka -40°C pakases.
Mida suurem on lamellide omavaheline ülekate, seda efektiivsem on kardina toime. Suurem ülekate tähendab rohkem materjali ja seega tihedamat lamellide asetust. Tihedama sammuga ehk suurema ülekattega asetatud lamellid töötavad hästi.
- tk, - m
- tk
- tk
Materjalide kulu kokku. Esita tellimus meie e-tellimiskeskuses http://www.internetipood.com/et/ese/166-113-c-pvc-kardinad
või saada päring. NB! Materjalide kulule lisandub kardina ettevalmistamise kulu, mis seisneb ava kõrgusele vastavate lamellide lõikamises ja nende otstesse riputusliistude neetimises. Kui soovite, lõikamise ja neetimise teenust (LNT), lisage sellekohane märge tellimusse koos ava mõõdu, ülekatte %-ga.