Konsoolriiulid

Konsoolriiulid on projekteeritud kaupade ladustamiseks, mis ületavad oma mõõtmetelt EURO aluse mõõtmeid (nt pikad detailid). Süsteemi spetsiifika, sealhulgas riiulite mõõdud ning konstruktsiooni kandevõime lähtub täpsest vastavusest kliendi vajadustele.
Tänu avaratele tootmisvõimalustele projekteerime ja valmistame vajalikud lisatarvikud spetsiifiliste kaupade ladustamiseks, kui ka turvavarustuse riiulisüsteemi ohutuks kasutamiseks. Neid süsteeme võib paigaldada nii laohoonesse kui ka avatud laoplatsile. Vastavalt kliendi vajadustele valitud komponendid tagavad riiulite tugevuse ja ohutu kasutamise.
Konsoolriiulid ehk õrsriiulid on lahendus, kus kaup ladustatakse etteulatuvatele konsoolidele ehk õrtele. Alumiste tasapindade kaubad on tüki-haaval hästi kättesaadavad (aktiivkohad). Ülemised tasapinnad sobivad kasutamiseks n.ö. puhverlaona (reservkohad). Ümara kauba puhul saab konsooli paigaldada väikse kalde alla ning konsooli otstesse paigaldada stopperid, mis takistavad toodete küljele mahaveeremist.
Konsoolriiulid sobivad kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes.

Konsoolriiulid on disainitud pikkade materjalide nagu metallprofiilide, mitmesuguste torude, puitmaterjali, mööbliplaatide jms. ladustamiseks. Posti tippu kinnitatud konsoole saab rakendada varikatuse kandekonstruktsiooniks.

Konsoolraamistik on kohandatav vastavalt vajadustele. Küsige hinnapakkumisi ühe- või kahepoolsele konstruktsioonile. Vajalik on teada riiuli kõrgust, konsoolide arvu ühel posti poolel ja kandevõimet ühe konsooli kohta.