Sügavlaadimisriiulid kaubaalustele

Sügavlaadimisriiulid on projekteeritud partiidena liikuvate, ühetüübiliste mahukaupade ladustamiseks (bulk stock with batches of one product). Laoruum kasutatakse täielikult ära – saavutatakse kõrge täiteaste (sobib hästi sügavkülmladudesse).

NEDCON’i projekteeritud usaldusväärsed ja kompaktsed konstruktsioonid on loodud raskete koormuste kandmiseks
Kasutatakse ülitugevat suurtele koormustele vastavat profiili
Toestav konstruktsioon on optimeeritud vastavalt laadimisühikutele
Ideaalne pariidena liikuvatele kaupadele (Block stacking of goods)
LIFO printsiip

Brošüür


Sügavlaadimisriiuleid kasutatakse siis, kui plokkvirnastamine pole kergestipurunevate kaupade ladustamise puhul võimalik. Suured kogused sarnaseid tooteid on ladustatud sügavlaadimisriiulites kompaktselt, kasutades minimaalset võimalikku ladustamisruumi ja rakendades LI-FO printsiipi (last in – first out, tõlge: viimasena sisse – esimesena välja).
Kasutades laiemaid postiprofiile kui 140 mm, võib Nedconi toodetest valmis ehitada väga kõrge riiulikonstruktsiooni, mis ei deformeeru, kuna püstprofiilid ei paindu. Talade kõrgust saab reguleerida iga 25 mm järel. Vertikaalsete kinnitusplaatide abil saab juhtrööpaid täpselt loodida.

Sügavlaadimisriiulid kaubaalusteleSügavlaadimisriiulite püstprofiilid ühendatakse pikisuunas vaid ülemise talaga, mis tähendab, et raamid võivad painduda ridadevahelisse käikudesse. Kui kaubaalus asetatakse riiulisse ühe poole juhtrööpa vastu, siis kaubaaluse kandev pind teisel pool (c) peab olema piisavalt lai. Samuti peab olema võetud arvesse piisav vertikaalne liikumisruum (a) ja küljele paigutamise ruum (b), seda eriti kaubaaluse mõõtudest väljaulatuvate ülegabariitsete kaupade puhul (NEN 5051).
Väga oluline on tööohutuse ja konstruktsiooni eluea seisukohast riiulikonstruktsiooni kaitsmine tõstukiga kokkupõrkamise eest. Kui ladu ekspluateeritakse pidevalt, siis on remonttöid keeruline ja kulukas läbi viia.
Olulisemad kaitseviisid:
• Põrandale paigaldatavad juhtrööpad kaubaalustele ja tõstukitele.
• Kaubaaluse suunajad juhtrööpa otstes
• Lööki kõrvale suunava profiiliga püstprofiili kaitsed.