Vahepõrandad ja tööplatvormid

Laoruumi mahu või tootmisruumi pindala efektiivse kasutamise vajadus on viinud mitmetasandiliste konstruktsioonide kasutamiseni. Need teraskonstruktsioonid on ideaalseks lahenduseks loomaks laos üks või mitu lisatasapinda (täida vahepõranda päringuvorm).

Kandevõime 300 kuni 1200 kg/m²
Väga pikad silded
Mitmetasandiline laoruum (video)
Erinevat tüüpi kattematerjalid ( metallsõrestik, terasplaadid, puitlaastplaat jne.)


Pakume vahepõrandate ja tööplatvormide ehitamiseks ökonoomset ja väga paindlikku süsteemi. Erinevalt jäikadest teraskonstruktsioonidest saab vahepõranda süsteemiga põrandapinda hõlpsasti laiendada, liigutada või muuta erinevate kaubagruppide jaoks sobivaks.
Konstruktsioonide komponente toodetakse seeriatootmises tänu süsteemi komponentide väiksele arvule. Selle süsteemi komponendid on:
• Külmvaltsitud Sigma-tüüpi põhi- ja abitalad
• Spetsiaalsed patenteeritud liited põhi- ja abitalade ühendamiseks
• Lai valik postiprofiile
• Erinevat tüüpi põrandapaneelid
Põhielementide erinevad kombinatsioonid võimaldavad luua erinevas kõrguses konstruktsioone kandevõimega 300 kuni 1200 kg/m2.
Nedconi vahepõranda-süsteemid on traditsioonilistest ehituskonstruktsioonidest olulisel määral odavamad ning pakuvad ka rohkem võimalusi treppide, liftide ja konveierite paigaldamiseks. Lisaks pakume laias valikus pinnakatteid. Süsteemi saab hõlpsalt ühendada õhukanaleid, küttepaneele ja teisi sarnaseid süsteeme ning tarvikuid.
Lisaks võimaldavad talade paigaldusavad kiirelt ja efektiivselt paigaldada vee pihustussüsteemi torusid ja elektrijuhtmeid.

Vahepõrand on kasulik lahendus. Vastab kõikidele turvanõuetele.

Huvi korral täida vahepõranda päringuvorm.